"Ривок з колін" на путінському телебаченні повеселив увесь світ: "В біотуалет заходять перші відвідувачі"

"Ривок з колін" на путінському телебаченні повеселив увесь світ: "В біотуалет заходять перші відвідувачі"

Російський центральний телеканал “Россия 1” показав сюжет, у якому розповідається про урочисте відкриття біотуалету в одному із містечок Кіровської області.
Сюжет надзвичайно урочистий: журналістка взяла коментарі у звичайних людей, які розповіли, що до встановлення біотуалету усі ходили в кущі, під відкритим небом. Тепер же цей період завершився, у людей є туалет.
Апломб навколо цієї новини спровокував цілий ряд кумедних і іронічних реакцій від користувачів соціальних мереж. Люди сміялись, що Росія - країна космосу і оцього туалету, що ось нарешті Путін хоч якось допоміг росіянам.
А один з жартівників навіть назвав подію відкриття туалету "ривком з колін".

Загалом же навіть на центральному російському телебаченні трапляються новини про урочисте відкриття туалету то в одному місті, то в іншому. Наприклад, репортаж про відкриття туалету в школі у Орловській області був надзвичайно бучним: школа чекала санвузла більше 130 років, допоки не дочекалась його. Зробили невелику ванну кімнату за космічний бюджет, проте це не завадило відсвяткувати побудову цього об'єкта на центральному телебаченні.

Сообщает znaj.ua

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии