"Їх необхідно знищити!" — китайці налякали весь світ своїми посилками, отримали вже в США, Великобританії, Канаді

"Їх необхідно знищити!" — китайці налякали весь світ своїми посилками, отримали вже в США, Великобританії, Канаді

Невідомі насіння, фото: 1 хвилина
Пакетики з таємничими насінням були отримані поштою сотнями жителів Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Канади та Нової Зеландії. Про це було написано у щоденній британській газеті The Guardian.
На поштових упаковках було написано, що всередині повинні були знаходитися іграшки або біжутерія, однак люди знаходили маленькі прозорі пакети, в яких були чорні або білі насіння. Жодного супровідного листа не було і як-небудь розпізнати до якого рослині належать насіння — ніяк не можна.
З'явилося припущення, в якому йдеться про те, що вказавши помилкову інформацію на посилці, відправники тим самим хотіли уникнути проблем з митницею. На відправленнях були вказані точні дані одержувача (адреса та ім'я), а також були наклеєні стікери пошти Китаю.

Невідомі насіння, фото: Антикор
В одному тільки штаті Флорида дивні посилки були доставлені приблизно 600 людям, серед яких був щасливчик, який отримав таких три за один тиждень. У США ця ситуація торкнулася 12 штатів. У Великобританії близько ста подібних випадків, а ще посилки прийшли в Нову Зеландію і Португалію.Міністерство сільського господарства США закликало знищити насіння і ні в якому разі їх не садити. Проте мешканка Техасу зізналася, що все-таки посадила свої, прийнявши за подарунок, але нічого не виросло.
Сполучені Штати Америки і Великобританія розпочали спільне розслідування. Є версія, що подібна розсилка надається шахраями, власниками китайських онлайн-магазинів. Тим самим підвищуючи свій рейтинг. У свою чергу в Китаї заявили, що стікери пошти країни є підробленими і попросили поштову службу США передати посилки для проведення власного внутрішнього розслідування.


Нагадаємо, поїзд зійшов з рейок і загорівся прямо на мосту.
Як повідомляв "Знай.uа", Twitter обговорює відносини Ілона Маска і Білла Гейтса.
Знай.uа писав про далекобійника, який придумав, як влаштувати сім'ї відпустку.
Сообщает znaj.ua

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии