Українські "жриці кохання" у Німеччині: стало відомо кількість робітниць в європейській країні

Українські "жриці кохання" у Німеччині: стало відомо кількість робітниць в європейській країні

Дівчина, фото: Pixabay
У Німеччині офіційно займається проституцією понад 40 тисяч осіб і більше 1/3 з них мають румунський паспорт. У Німеччині станом на кінець 2019 року було зареєстровано "жриць кохання" з українським громадянством 276 осіб.
Про це в четвер, 30 липня, повідомляє DW з посиланням на Федеральне статистичне відомство.
Також повідомляється, що зареєстрованих у цій сфері росіянок було 278, а громадянок Білорусі тільки 61.
Відомство опублікувало загальний звіт, в якому повідомлялося, що всього у Німеччині станом на кінець 2019 року було зареєстровано 40 400 повій. При цьому зазначалося, що ця статистика не враховує тих, хто працює неофіційно.
Понад 14,3 тисяч працівниць – громадянки Румунії, це близько 35% від загальної кількості працюючих жінок. А ось мешканок Німеччини в цій статистиці 19% - 7,7 тисяч. . За ними - болгарки (11%, 4 300 осіб) і громадянки Угорщини (8%, 3 100 осіб).Вік 78% повій становив від 21 до 44 років. 17% - 45 років і більше, 5% - від 18 до 20 років.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, публічні будинки з красунями на будь-який смак - як розважалися львівські чоловіки сто років тому в таємниці від жінок.
Як повідомляв Знай. ua, приваблива жінка зацікавила правоохоронні органи Камбоджі своїми відвертими знімками і ті "відкрили на нього полювання".
Також Знай. ua писав, що тернопільські студенти продавали дівчат у рабство заморським "шейхам".

Сообщает znaj.ua

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии