Не лише інструктори, а й зброя: Захід у протистоянні з Іраном сподівається на українські оборонні технології
fakty 06-мар, 20:14 193 Новости Украины
Збройний конфлікт з Іраном спонукав країни НАТО заговорити про використання українського досвіду боротьби з іранськими БПЛА «Шахед». Причому тепер йдеться не лише про інструкторів, а й про оборонні системи, які зарекомендували себе на полі бою.ВІДЕО ДНЯ
Про це повідомляє агентство Bloomberg, наголошуючи на успішному розміщенні на західних фінансових ринках компанії UFORCE, яка об'єднує дев'ять українських оборонних підприємств. При цьому загальну потенційну вартість фірми там оцінили у понад 1 мільярд доларів.
Як зазначили у Bloomberg, компанія UFORCE позиціонує себе як одна з найбільших платформ оборонних технологій, створених в Україні. Вона розробляє автономні системи для повітряного, морського й наземного застосування, перетворюючи технології, відточені під час конфлікту, на платформи для збройних сил союзників, що розгортаються.
Попит на такі системи зростає з ескалацією конфліктів на Близькому Сході, коли іранські безпілотники та ракети завдають ударів по інфраструктурі та військових об'єктах у Перській затоці. Україна вже багато років стикається з аналогічними погрозами, особливо з боку розроблених в Ірані безпілотників «Шахед», які широко використовуються росією. Ймовірно, залучення 50 мільйонів доларів фінансування стало можливим, зокрема, тому, що інвестори очікують зростання попиту на цю зброю через війну з Іраном, а відтак, і збільшення продажів зброї виробництва UFORCE. Останнє означає й зростання прибутків для інвесторів.РЕКЛАМА
Зазначимо, що компанія UFORCE виробляє широкий спектр зброї та військового обладнання, серед яких — тренажери для ППО та відточування навичок боротьби з дронами, морські безпілотники тощо.
Тим часом Україна ризикує залишитися без важливих зенітних ракет через їхнє активне використання проти БПЛА та ракет Ірану .РЕКЛАМА Сообщает fakty.ua
Новости по теме
{related-news}

