Метро на Виноградар: що гальмує будівництвоКиян, що з нетерпінням чекають завершення будівництва метро на Виноградар, днями засмутили повідомлення у деяких ЗМІ про нібито зупинку будівництва нових станцій. У метрополітені спростували цю інформацію і запевнили, що спорудження станцій і перегінних тунелів триває. Проте визнають, що деякі моменти гальмують спорудження нових станцій.
Метро на Виноградар: що гальмує будівництво

Як повідомляє пресслужба підземки, тунелепрохідницький комплекс рухається до демонтажного ствола біля станції “Сирець”, де на цей час виконують роботи із його зустрічі.
За інформацією метрополітенівців, тимчасово сповільнено виконання робіт на майданчику між станцією “Мостицька” та “Проспект Правди” через остаточне винесення інженерних мереж. Це пов’язано з проходженням опалювального сезону.
Крім того, знадобився час, щоб на прохання мешканців гуртожитку на вулиці Межовій, 119 провести додаткове обстеження фундаменту будівлі, стан якої за висновком фахівців – задовільний.
Також проходить погодження перенесення лінії електропередач 110 кВ, що потребує підготовки проєкту спільно з “Київобленерго”, “Укренерго” та ДТЕК.
Читайте також: Кличко прогулявся сяючим тунелем метро на Виноградар (ВІДЕО)  

Нагадаємо, на початку вересня мер Києва Віталій Кличко разом із метробудівцями урочисто запустив в роботу великий прохідницький комплекс, що прокладатиме тунель від майбутньої станції “Мостицька” до станції “Сирець” метро на Виноградар. На честь дружини керівника проекту комплекс назвали «Галина». Нові станції планують відкрити наприкінці 2021 року. Вони обслуговуватимуть близько 100 тисяч пасажирів щодня, крім того, буде працевлаштовано 150 спеціалістів.
“Великий Київ” зняв з дрона будівництво метро на Виноградар. Ми пролетіли над майбутньою станцією “Мостицька” – дивіться відео.
Сообщает bigkiev.com.ua

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии