Де в Києві планують створити публічні простори – Генплан



Протягом останніх років поширюється формування публічних просторів у Києві. Ці ідеї повністю змінили колишні підходи до планування міських площ і вулиць, пішохідних зон і парків.
Де в Києві планують створити публічні простори – Генплан

Про це розповів глава КО “Київгенплан” Сергій Броневицький, який вважає, що у державних будівельних нормах має бути вимога щодо визначення публічних просторів, а також їх основних параметрів.
За його словами, наразі у проекті Генплану враховано публічні простори, які користуються популярністю у киян для проведення свят, організації фан-зон, спілкування тощо. Зокрема, намічено подальший розвиток та благоустрій публічного простру на Поштовій площі біля вхідної станції фунікулеру, публічного простору в колишньому річковому вокзалі та по вул. Сагайдачного та ін.
Крім того, передбачено публічні простори різного спрямування. Серед них публічні простори з фан-зонами для спостерігання за фестивалями, музичними та спортивними змаганнями. 
Планується створення публічних просторів при реновації частини деградованих територій колишніх виробничих об’єктів, як наприклад Арт-завод Платформа на місці Дарницького шовкового комбінату із площами під відкритим небом для масштабних концертів та вечірок, майданчиків для проведення виставок, майстер-класів та інших освітніх подій.
Передбачається також створення публічних просторів у парках, зокрема, зон культурного відпочинку та фізичного розвитку зони дитячих розваг та туризму на Дніпровських островах у долині Дніпра. У житлових районах публічні простори намічено створювати біля громадських центрів, на площах біля громадських будівель.

Нагадаємо, у проекті нового Генплану на території промзон планують побудувати нове житло, сквери, ділові центри та ін.
Сообщает bigkiev.com.ua

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии