Підвищення тарифів на воду: у НКРЕКП розповіли, як зміняться суми у платіжках українців

Нещодавно стало відомо, що в Україні готуються у два етапи переглянути тарифи на водопостачання та водовідведення. Втім, жодних конкретних цифр українцям не назвали, через що пішла деяка паніка. Так, регулятор вирішив роз'яснити, як можуть змінитись суми в платіжках за воду після підвищення. Про це повідомляє пресслужба Національної комісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Внимание! У Вас нет прав для просмотра скрытого текста.


Регулятор наголосив, що підвищення тарифів на воду для населення пройде у два етапи. Перший розпочнеться з 1 квітня та тариф підвищать у середньому на 12,3%, а другий – з 1 липня, на 14,1%. Наголошується, що перший етап підвищення буде пов'язаний зі зміною обсягів реалізації послуг, а також витрат на електрику. У другому буде враховано збільшення видатків на реагенти, ремонти, зарплати працівникам та інше.
Підвищення тарифів на воду: у НКРЕКП розповіли, як зміняться суми у платіжках українців

Тариф на воду, скрін: YouTube
"У середньому за два етапи перегляду тарифів витрати одного домогосподарства (родина з двох-трьох осіб) на водопостачання та водовідведення за місяць орієнтовно зростуть на 60 грн", - йдеться у повідомленні регулятора.

Тарифи на воду, скріншот: YouTube
Сообщает znaj.ua

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии