Соломія Вітвіцька засвітила голі ніжки в прямому ефірі, українці не стримали емоцій - "Дівчатка такі дівчатка"

Соломія Вітвіцька засвітила голі ніжки в прямому ефірі, українці не стримали емоцій - "Дівчатка такі дівчатка"

Скрін, відео Facebook
Із ведучою телеканалу «1+1» Соломією Вітвіцькою стався несподіваний казус – уважні глядачі помітили, що вона роззулася під робочим столом. Про це сама ведуча написала у соцмережі Facebook.
«Забула і не взула. Нова студія, нові туфлі, високі підбори. Жінки часто під столом знімають туфлі з підборами. Казуси в прямому ефірі бувають часто, але не завжди помітні глядачам», - поділилася ведуча.
Разом із тим глядачі не стали суворо карати жінку за невеличку слабкість.
«Отримала шквал ваших повідомлень в директ від уважних підписників! Дякую за підтримку і розуміння! Жодного хейту. Ви мої крила!», - додала вона.
Крім того, чарівна ведуча пообіцяла глядачам надалі бути уважнішою та все ж таки спробувати «подружитися з «підступним» столом у студії».

«Люблю вас!!! Ми ж жінки, всі так робимо інколи. Я раз доповідь читала, та зняла одну туфлю, доклад закінчився, я її не можу знайти, і так незручно. Нахилилась, та й рукою дістала», «Всі посміхнулися! Життєва ситуація!», "Дівчатка такі дівчатка", - підтримали ведучу українки.

Як повідомляв "Знай.ua", Вєрка Сердючка з Максом Барських розважили гостей на весіллі сина Оксани Марченко. Українська телеведуча і дружина народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука Оксана Марченко показала розкішне святкування весілля сина Богдана. Яскраві кадри вона опублікувала в Instagram.
Знай.ua писав, Анатолій Анатоліч показав безмірну радість в обнімку з дочкою: "Сама пройшла через це".
Сообщает znaj.ua

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии