Пара смугастих розбійників увірвалася в банк, копи мліють: "Гроші їх не цікавлять"

Пара смугастих розбійників увірвалася в банк, копи мліють: "Гроші їх не цікавлять"

У Каліфорнії двоє смугастих розбійників вдерлися до зачиненого відділення банку через повітроводи. І лишалися б непоміченими, якби не випадковий перехожий, що вирішив зняти готівку у банкоматі неподалік.
На знімках видно, що єноти гуляли по коридорах та хазяйнували за столом.

"Не щодня організацію з охорони тварин викликають, щоб розібратися з пограбуванням банку, утім, оскільки "грабіжники" були бандитами з дикої природи в масках, ми дійсно мали приїхати", — розповів менеджер зі зв'язків з громадськістю SPCA Баффі Мартін.Предствник організації розповів, що рятувальникам знадобилося 10 хвилин, щоб нарешті зловити, та безпечно вигнати непроханих гостей на вулицю.
Фахівці з`ясували, що підозрювані забралися на дерево і проникли в повітроводи, а потім провалилися через стельову плитку на підлогу банку. Єноти не винесли грошей, утім розкидали папір та пошкодили принтер.
"На стелі було кілька зламаних плиток. На щастя, єноти не постраждали під час їх ранкової ескапади, і, наскільки нам відомо, вони не зникли ні з якими грошима", — сказав представник природоохоронної організації.

Нагадаємо, Знай писав, що в США поліція зловила і затримала «небезпечного злочинця» - кенгуру спокійно розгулював по вулицях одного з міст штату Флорида. Як він там опинився ніхто не знає. Після незвичайного затримання поліцейські розповіли, що тварина на відміну від інших затриманих вело себе відмінно. Воно не створювало проблем, як люди під час затримання. Поліцейські отримали масу задоволення під час затримання і від душі посміялися.
Знай розповідав, що в Києві зловили пораненого зайця, який влаштував ралі. Рятувальники диких тварин довго ловили зайця так і не змогли зрозуміти, як він опинився в самому центрі столиці. Спійманому вухатому надали допомогу і відправили на реабілітацію в Центр під Борисполем. Після того, як його лапа зажила, його повернули в дику природу, а весь процес показали на відео в мережі.
Сообщает znaj.ua

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии