Шарій "мочить" Пальчевського на замовлення Кличка, - політолог

Шарій "мочить" Пальчевського на замовлення Кличка, - політолог

Анатолий Шарий 5
Таку думку Кирило Сазонов висловив на своїй сторінці в Facebook.

Смотрю ролики в Ютубе - постоянно вылезает реклама "страшного разоблачения" Андрея Пальчевского. От Шария, что самое...Geplaatst door Кирилл Сазонов op Zaterdag 19 september 2020
"По Пальчесвскому саме останній тиждень-два дуже багато негативу в мережі. Причому з різних джерел. У такі збіги я не вірю, думаю, можна говорити про організовану кампанію. До Шарию питань немає (давно), а ось хто замовник? Кого Пальчиковий так дратує після висунення в мери Києва? Ну, начебто більше він ніде активних рухів не здійснював - ні в Кабмін, ні в інші місцеві ради не подавався. Тобто, з великою часткою ймовірності можна припустити, що за всією чорнухою про Пальчевського видно тінь чинного міського голови Кличка", - вважає експерт.
У продовженні теми політолог допускає, що потік негативу на Пальчевського обрушився через зростання рейтингу політика."Змушує нервувати? А як же такі впевнені рейтинги, про які у всіх ЗМІ пишуть - чого боятися? Але, схоже, є чого. Пішов за попкорном, продовжую спостерігати", - завершив Сазонов.
Раніше Пальчевський назвав подільників Кличка і викликав мера на дебати.
Сообщает znaj.ua

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии