У Києві спритний злодій обчистив дитину і прикинувся "святим" - "Зламайте йому щелепу!"

У Києві спритний злодій обчистив дитину і прикинувся "святим" - "Зламайте йому щелепу!"

Фото « " Київ Оперативний»
У Києві, на станції метро «Героїв Дніпра», чоловік пограбував 13-річну дівчинку – поцупив у неї мобільний телефон. Однак його злочин помітили випадкові свідки, які впіймали злочинця та передали його правоохоронцям. Про це повідомили у спільноті «Київ оперативний» в соціальній мережі Facebook.
Зазначається, що чоловік заявив, нібито його обмовили і насправді він нічого не брав.
«Черговий нелюд! Викрав у 13-річної дівчини мобільний телефон із кишені, але коли його затримали почав казати, що нічого не брав. Передали правоохоронцям», - наголошують у повідомленні автори посту.
[embed]https://www.facebook.com/KyivOperativ/videos/3232053636893102/?__xts__
«Зламайте йому щелепу, бо з полісмейстерів толку мало, відпустять!», «Він чому не впав на підлогу, разів п'ять?», - обурюються кияни.«Та скільки ж можна? Навчіть своїх дітей, близьких, що всі цінні речі потрібно тримати перед собою! Не залиште жодного шансу нечистим на руку людям поживитися з вашої безвідповідальності!», - додає дехто.

Нагадавши, Знай писав, що в Ужгороді ненормальний танцював на автомобілях і вибивав лобове скло в них. На місце викликали поліцію.
Також Знай повідомляв, що в Запоріжжі чоловік вирішив вбити себе екзотичним способом прямо в залі суду. Він спробував розпороти собі живіт в присутності людей.
Нещодавно Знай передавав, що в США водій Ford Mustang вирішив повипендрюватися перед оточуючими і в'їхав в цегляну стіну будівлі місцевої школи.
Сообщает znaj.ua

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии