Кличко розповів, кого коронавірус вбиває найчастіше: "Вже 192 людини"

Кличко розповів, кого коронавірус вбиває найчастіше: "Вже 192 людини"

У Києві продовжує зростати смертність від коронавірусної інфекції. Як це було і на самому початку епідемії, найчастіше від COVID-19 вмирали люди похилого віку.
Про це вирішив нагадати столичний градоначальник Віталій Кличко.
Мер зазначив, що найчастіше хвороба закінчується летальним результатом для пацієнтів старше 65 років. "У такому віці померли 192 людини", - підкреслив Кличко.
Наймолодша пацієнтка, вбита коронавірусом - 25-річна мешканка Дніпровського району. Найстарший - 96-річний мешканець Солом'янського району.

Нагадаємо, українська столиця очолила антирейтинг з корумпованості сфери будівництва. У цьому можна переконатися, подивившись результати щорічного дослідження рівня корупції в будівельній галузі України, проведеного "Українським клубом нерухомості" за підтримки "Конфедерації Будівельників України". Так, будівельна галузь в Києві корумпована на 86,7% (у 2019 році цей показник дорівнював 58%).
Відзначимо, що мер Києва Віталій Кличко зумів протягнути рішення про те, щоб виділити компанії "смотрящего" Дениса Комарницкого 400 мільйонів гривен, незважаючи на обурення деяких депутатів.
Нещодавно Віталій Кличко потрапив під гарячу руку Верещук: "Здається, у когось проблеми з арифметикою. Або з бажанням розбиратися з нагальними проблемами киян" , - заявила "слуга".
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", жителі Києва хочуть, щоб у столиці заборонили проведення популярного заходу - вуличних ярмарків.

Сообщает znaj.ua

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии