Пальчевський запропонував Зеленському допомогу для стабілізації ситуації в Україні

Пальчевський запропонував Зеленському допомогу для стабілізації ситуації в Україні

Андрій Пальчевський, лідер партії "Перемога Пальчевського"
Президент повинен прийти до розуміння того, що необхідно організувати великий «круглий стіл» за участю широкого кола політичних сил. Про це Андрій Пальчевський заявив в ефірі телеканалу Newsone.


За словами політика, сьогодні рейтинги партії влади стрімко падають, а колишні соратники Президента зраджують його, орієнтуючись на політичну кон'юнктуру. "Зеленський буде маргіналізований, після виборів влада його зведеться до Банкової", - припустив він.
Андрій Пальчевський також підкреслив, що слабкість нинішньої центральної влади негативно відбивається на зовнішньополітичних позиціях України. "Будь-який політик знає, що програєш всередині країни – будеш слабким на зовнішньому фронті», – зазначив він.
Як вважає Андрій Пальчевський, у цій ситуації Президент зобов'язаний зайняти конструктивну позицію. "Конструктив повинен бути такий-потрібно обов'язково в широкому форматі залучати всіх прихильників інших партій: ОПЗЖ, ЄС, "за майбутнє«, в тому числі і партію» Перемога Пальчевського", всіх. Тільки таким чином ми зможемо всі разом підняти країну. У нас повинна бути абсолютно Центральна позиція, доцентрова позиція", - упевнений він.Як відомо, раніше Андрій Пальчевський неодноразово критикував кадрову політику влади.
Сообщает znaj.ua

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии