Залишаю на згадку малюнок: популярна співачка скасувала виступ
fakty 02-мар, 17:14 193 Культура
Популярна співачка, солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька, яка відверто розповіла про свою вагу, потрапила у неприємну ситуацію. Разом з музикантами вона відправилась у ювілейний тур «Разом» Канадою та США, але перший запланований концерт не відбувся. Причиною стала затримка літака, яка не дозволила музикантам вчасно прилетіти до Калгарі. Виступ було перенесено на інший день.ВІДЕО ДНЯ
Про це співачка повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі, поділившись подробицями важкого шляху. Затримка відбулася у Франкфурті, де колективу довелося чекати майже добу.
«Ми тільки вилітаємо з Франкфурта, — написала Олександра. — Ми міняли безліч літаків, шукали найкращий варіант, щоб встигнути на сьогоднішній концерт, ми зробили все, що змогли, але є речі, які ми не контролюємо… Третя доба в дорозі, але ми все одно прилетимо».

Напередодні туру Зарицька повідомила, що зробила на своєму тілі нове тату — міфічного тигра.
«Кожен раз, коли в моєму житті відбуваються зміни — я залишаю на згадку малюнок на тілі, — написала співачка. — І сенс в них теж закладається відповідний до змін в житті».

Олександра залишила таємницею, що саме сталося у її житті. Нагадаємо, у 2024 році співачка несподівано скасувала своє весілля. Сообщает fakty.ua
Новости по теме
{related-news}

