Українські та польські поліцейські домовилися про створення спільної робочої групи для боротьби з організованою злочинністю

Метою створення такої групи є протидія діяльності організованих злочинних груп, насамперед, у наркоторгівлі та торгівлі людьми. Про це йшлося сьогодні, 23 травня, під час зустрічі у Львові керівників поліції кримінального блоку України та Республіки Польща – першого заступника Голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна та заступника Головного коменданта поліції Польщі Каміла Браха.
Українські та польські поліцейські домовилися про створення спільної робочої групи для боротьби з організованою злочинністю
У ході зустрічі перший заступник Голови Нацполіції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін зазначив, що створення спільної робочої групи сприятиме більш ефективній протидії транснаціональній злочинності.

«Є пропозиція створити постійно діючу робочу групу для обміну інформацією про діяльність організованих злочинних груп, її накопичення та реалізації. Ми готові приступити до втілення цієї ідеї та призначити офіцерів, які працюватимуть над створенням цієї робочої групи», - сказав В’ячеслав Аброськін.Заступник Головного коменданта поліції Польщі – керівник кримінальної поліції Каміл Браха наголосив, що польські правоохоронці готові до співпраці.

«Ми готові працювати в такому форматі, який ви запропонували, і пропонуємо обмінятись думками та визначитись з переліком робочих питань», - зазначив Каміл Браха.

Під час зустрічі сторони обговорили основні завдання, які стоять перед поліцейськими у співпраці. Зокрема, це – формування державної політики з протидії організованій злочинності та обробка, аналіз та обмін інформацією щодо діючих організованих злочинних груп. Також йшлося про захист осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві.
Окрім того, поліцейські обговорили питання протидії наркозлочинності як одного з пріоритетів у роботі спільної групи правоохоронців двох країн. Зокрема, йшлося про протидію міжнародним злочинним групам, до складу яких входять громадяни різних країн. За словами поліцейських, учасники ОЗГ використовують для транспортування наркотичних засобів різні способи, у тому числі, й авіасполучення, переправляючи транзитом значні партії кокаїну, героїну та інших важких наркотиків з різних країн. Відтак боротьба з цим потребує консолідації зусиль поліції різних держав.

Також під час зустрічі сторони поділились досвідом розкриття такого виду злочину як анонімне неправдиве повідомлення про замінування об’єктів інфраструктури, що наразі є актуальним для української держави.

У ході зустрічі сторони дійшли домовленостей щодо створення робочої групи, яка стане ефективним інструментом у боротьбі з міжнародними злочинними організаціями.

Нагадаємо, під час робочої зустрічі у Львові В'ячеслав Аброськін наголосив, що тільки об’єднавшись, поліцейські зможуть протидіяти транснаціональним злочинним угрупованням.

Департамент комунікації
Національної поліції України

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии