Поліція столичного метрополітену провела профілактичний урок

Правоохоронці нагадали учням п’ятих класів про згубний вплив наркотиків та розповіли про відповідальність за вчинення правопорушень.

Працівники поліції знову зустрілись зі своїми друзями – учнями школи №24. Цього разу поліцейські вирішили застерегти дітей від вживання наркотиків та вчинення злочинів.

Поліція столичного метрополітену провела профілактичний урок


«Насамперед ми звертали увагу дітей на проблемі наркоманії та згубному впливі наркотиків на організм. По-друге, нагадали неповнолітнім про те, що за вчинення правопорушень завжди наступає відповідальність. Такий захід ми провели, аби попередити дітей і вберегти їх від необдуманих дій», - розповів начальник відділу превенції поліції метрополітену Олександр Киричук.Поліцейські поспілкувались із кожним учнем, щоби зрозуміти, з якими проблемами вони стикаються:

«Зі школярами ми зустрічаємось постійно, адже у такий спосіб у нас формуються довірливі і навіть дружні стосунки», - додав правоохоронець.Нагадаємо, працівники управління поліції в метрополітені організували для столичних школярів футбольні матчі «Олімпік» - «Десна» і «Динамо - Олександрія», а також похід до музею-метро.

Відділ комунікації поліції Києва

Катерина Поліщук

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии