Польські експерти провели тренінг детективам Голосіївського управління поліції Києва

0 343

Проведення ефективної слідчої дії, підготовка до неї та максимальний збір необхідної інформації – на цьому зосередили увагу тренери під час занять зі столичними поліцейськими.

Польські експерти провели тренінг детективам Голосіївського управління поліції Києва


За сприяння Міжнародної програми допомоги у проведенні кримінальних розслідувань (ICITAP) столичні правоохоронці протягом тижня навчалися тактикам допиту, вмінню спілкуватися з потерпілими й вивчали психологію поведінки злочинців. Тренерами заходу виступили експерти з поліцейської діяльності Республіки Польщі та України: Павел Тарнавські, Крістіан Войцеховські, Віталій Карпенко, Ілля Джелген.На заході поліцейські розглянули використання інтернет-інформації під час підготовки до допиту і надання допомоги при подоланні стресу у допитуваних.«Під час слідчої дії потрібно постійно налагоджувати ефективну комунікацію з допитуваним. Тож нас навчили володіти прийомами психологічних впливів із різними категоріями громадян», - поділився враженнями від тренінгу детектив Голосіївського управління поліції Сергій Фальченко.Як розповів заступник начальника слідчого відділу Голосіївського управління поліції Сергій Забор, найкращих результатів у роботі можливо досягти тільки систематично навчаючись:

«Від Голосіївського управління поліції хочу подякувати Бюро з правоохоронних питань (INL) Держдепартаменту США за можливість нашим детективам взяти участь у цікавому та пізнавальному тренінгу. Ми у свою чергу допоможемо офіцерам застосувати набуті теоретичні навички на практиці».Тренінг проводили визнані у Європі досвідчені правоохоронці за стандартами FBІ. Член міжнародної команди тренерів Віталій Карпенко зазначив, що такі заходи проводять в Україні зі співробітниками поліції та НАБУ:

«Ми стараємося покращити навички у роботі детективів, використовуючи сучасні методи, які дозволять їм бути ефективними у комунікації, розумінні та становленні зв’язку із людьми. Тим самим формуючи професійне мислення поліцейського».Навчання правоохоронців - є одним із важливих етапів впровадження пілотного проекту у Голосіївському управлінні поліції за партнерської підтримки ICITAP.Новости Киева

Похожие новости

Добавить комментарий

Публикации