Оголошено про підозру «міністру юстиції «днр» – внутрішня безпека Нацполіції

Колишній полковник міліції за співпрацю з окупантами «обійняв посаду» міністра юстиції так званої «донецької народної республіки». Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Оголошено про підозру «міністру юстиції «днр» – внутрішня безпека Нацполіції


За процесуального керівництва Київської міської прокуратури оперативники центрального апарату Департаменту внутрішньої безпеки НПУ спільно зі слідчими ДБР заочно оголосили про підозру за ч.6 ст.111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України колишньому посадовцю ГУ МВС України в Донецькій області.

У минулому начальник управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, донецької міліції – нині очолив міністерство юстиції самопроголошеної «днр». Зрадник здійснює інформаційну діяльність у співпраці з агресором, публічно закликає до силового повалення конституційного ладу в Україні та звинувачує українських військовослужбовців у скоєнні злочинів проти мирного населення.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання – до 12-ти років позбавлення волі. Невдовзі так званого 44-річного «міністра» буде оголошено у розшук з правом фізичного затримання.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии