Організував наркотрафік до виправної колонії та контролював збір коштів із засуджених: на Київщині судитимуть «смотрящого» та учасників ОЗГ

Обвинувальний акт стосовно організатора угруповання та чотирьох учасників скеровано до суду.

Організував протиправну діяльність 28-річний «смотрящий». Маючи вплив у злочинному середовищі, він призначав так званих «смотрящих» за відділеннями та секторами колонії з-поміж інших засуджених. Також контролював збір коштів у злочинний «общак» та організував канал постачання наркотиків на територію колонії.

Організував наркотрафік до виправної колонії та контролював збір коштів із засуджених: на Київщині судитимуть «смотрящого» та учасників ОЗГ


Ув’язнені, яких залучили до діяльності, відповідали за збір та розподіл наркотиків, які потрапляли на територію спецустанови шляхом перекидів через паркан.У серпні минулого року оперативники управління стратегічних розслідувань у Київській області спільно зі слідчими обласної поліції припинили протиправну діяльність угруповання.Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт за погодженням із Київською обласною прокуратурою скеровано до суду.

Так званого «смотрящого» та його наближеного пособника обвинувачують за ч. 2 ст. 255-1 (встановлення або поширення злочинного впливу) та ч. ч. 2, 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Ще трьом учасникам інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 307 Кримінального кодексу України.
Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии