Поліцейські з Прикарпаття врятували дитину, яка ледь не втопилася

Поліцейські, перебуваючи поза службою у Києві, почули дитячий крик, який лунав з озера. Чоловіки кинулись на допомогу. Один із правоохоронців, не гаючи ні з хвилини, стрибнув у воду та витягнув дівчинку на берег.

23 жовтня близько 17 години після навчальних занять, сержант поліції, поліцейський взводу охорони об'єктів та публічної безпеки роти Управління поліції охорони в Івано-Франківській області Ігор Павчак спільно зі старшим лейтенантом поліції старшим інспектором ювенальної превенції Коломийського районного відділу поліції Володимиром Бабаком прогулювались парком "Перемога", що у Дніпровському районі міста Києва та побачили, як маленька дівчинка тоне в озері.
Поліцейські з Прикарпаття врятували дитину, яка ледь не втопилася


Ігор Павчак одразу ж стрибнув у воду. Допливши до наляканої дитини, чоловік виштовхав дівчинку до берега, де чекав їх Володимир Бабак, який допоміг дитині та товаришу вибратись з води.Як виявилося пізніше, дівчинка відбігла від батьків та скотилась у воду. Уже через декілька хвилин прибігли батьки, які забрали налякану дитину додому.

Завдяки чітким та професійним діям працівників поліції Івано-Франківщини за лічені хвилини вдалося врятувати життя маленької дитини.Допомога людям – це справа честі кожного працівника поліції.
Колектив поліції Івано-Франківщини пишається виявленою небайдужістю і вчинком своїх колег та вдячний за професіоналізм. Ви справді гідний приклад для наслідування!

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии