Відкриті для громадян: на Рівненщині запрацювали перші поліцейські фронт-офіси

Сьогодні, 12 травня, начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області Олексій Камишанський проінспектував новостворені фронт-офіси на базі Сарненського та Вараського районних відділів поліції. Долучилися до перевірки і керівництво області, і представники місцевої влади.

Відкриті для громадян: на Рівненщині запрацювали перші поліцейські фронт-офіси


Поліцейський фронт-офіс — це приміщення, власне з якого починається відділення поліції. Використання найсучасніших методик, логістика та оновлена техніка дозволяють швидко та якісно отримати будь-яку послугу населенню: консультацію, зареєструвати звернення та дізнатися про результати звернення, написати заяву про вчинення правопорушення або втрату документів, записатися на особистий прийом, дізнатися інформацію про кримінальне провадження, у якому громадянин є потерпілою стороною та залишити відгук про роботу поліцейських.


«Така організація роботи на сьогодні необхідна для налагодження ефективної комунікації із населенням, покращення якості надання поліцейських послуг, — зазначив керівник поліції області Олексій Камишанський. — Фронт-офіс — це не просто ремонт приміщення чи його облаштування. Це кардинально інший підхід до відвідувачів, адже основний критерій оцінки роботи правоохоронців — довіра громадян. Тому кожен, хто звернеться із тих чи інших питань до поліції, зможе особисто побачити, як працюють її працівники, а відкритий простір із системою відеоспостереження дозволяє забезпечити дотримання прав громадян».


Першопочаткову інформаційну допомогу у фронт-офісах надаватиме група первинної комунікації. Для цього інспектору у холі облаштоване відповідне робоче місце. Натомість для громадян створені комфортні та зручні умови перебування.


Приємно вражений від побаченого голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який також ознайомився із умовами несення служби поліцейськими Сарненського районного відділу. Очільник області зауважив, що у сучасних умовах поліція має, передусім, надавати сервісні послуги та проводити превентивну роботу.Задоволені нововведеннями і відвідувачі. Зокрема, жительці Вараша Зінаїді Ступак не так давно довелося побувати у відділі поліції через вчинені відносно неї шахрайські дії до презентації фронт-офісу, тож для неї різниця — відчутна. Жінка каже, що наразі тут створені такі умови, що налаштовують на конструктивне вирішення питань.


Тож, на черзі до запуску фронт-офісу тепер готується Рівненське районне управління поліції. Там нині добігають до закінчення усі необхідні роботи.


Крім того, у Сарнах черговий меморандум про співпрацю та партнерство начальник поліції області підписав із керівництвом Сарненської міської територіальної громади. Це тридцята за рахунком територіальна громада, яка долучається до проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии