Stop bullying: поліцейські Чернівців організували тематичні флешмоби для школярів

До Міжнародного дня протидії булінгу, який відзначається щороку 4 травня, інспектори ювенальної превенції підрозділів поліції Чернівецької області провели з підлітками профілактичні заходи. У формі гри учні та правоохоронці створили унікальну для кожного класу «синю стрічку» з тематичними написами на знак їхнього об'єднання в небайдужості до оточуючих, захисті своїх прав та прав інших людей, а також боротьбі проти насильства.

Stop bullying: поліцейські Чернівців організували тематичні флешмоби для школярівЮвенальні поліцейські залучили до превентивних заходів учнів різних навчальних закладів з усіх районів області. Співробітники поліції провели для підлітків інтерактивне заняття на тему «Булінг – один із найпоширеніших видів насильства в дитячому середовищі». Під час лекції поліцейські роз’яснили учням основні форми булінгу, до яких наслідків може привести замовчування факту фізичного та морального насилля, а також розповіли куди можна звернутися, якщо дитина стала жертвою чи свідком булінгу.Правоохоронці наголосили дітям на неприпустимості цькування, важливості поваги до себе та оточуючих і нагадали про відповідальність за вчинення протиправних дій.

Для кращого візуального сприйняття ювенальні поліцейські підготували для кожного учасника заходу сині стрічки – символ боротьби з жорстоким поводженням, насильством над дітьми та дитячими суїцидами.


У формі гри учні та правоохоронці створили унікальну для кожного класу «синю стрічку» з тематичними написами на знак їхнього об'єднання в небайдужості до оточуючих, захисті своїх прав та прав інших людей, а також боротьбі проти насильства.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии