На Херсонщині поліція розшукала заблукавших у плавнях підлітків

Вчора, 31 липня, в «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини близько 14:00 надійшло повідомлення про зникнення в Бериславському районі на лодці в затоках р. Дніпро 15-річної дівчини та 18-річного хлопця. Через 4 години поліцейські розшукали зниклих підлітків та повернули неушкодженими рідним.

На Херсонщині поліція розшукала заблукавших у плавнях підлітків


Слідчо-оперативна група встановила, що до поліції телефонувала мати хлопця. Жінка розповіла, що вони мешкають у Німеччині, але наразі разом із 15-річною родичкою з Херсона приїхали до с. Одрадокам’янки, де зупинилися на місцевій базі відпочинку. Близько 11:00 діти поїхали кататися на байдарці, але назад не повернулися й жінка зателефонувала на «102».

Начальник Бериславського відділу поліції Олексій Пєшков розповів: «Розшукові заходи тривали майже 4 години. На пошуки була направлена більша частина особового складу підрозділу та за погодженням з керівництвом обласного главку поліції з Херсону з квадрокоптером виїхали бійці роти поліції особливого призначення. Також на своїх плавзасобах долучилися й працівники місцевого Національного парку. Вони разом із поліцейськими перевіряли плавні та чисельні протоки навкруги. Дітей помітив мій заступник – начальник відділу превенції Валерій Бєлий. Вони були налякані, але ніякої шкоди з ними не сталося, все було добре. Як виявилося, підлітки не запам’ятали маршруту, за яким попливли, та заблукали.».

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии