Заступнику директора департаменту Харківської міської ради повідомлено про підозру за розтрату понад 800 тисяч гривень державних коштів

Посадовець разом із керівництвом комерційної структури організували «схему» з розкрадання коштів, виділених на освітлення житлових будинків.
Злочинну діяльність групи посадовців викрили оперативники управління стратегічних розслідувань у Харківській області Нацполіції, слідчі слідчого управління обласної поліції спільно з прокуратурою Харківської області.
Заступнику директора департаменту Харківської міської ради повідомлено про підозру за розтрату понад 800 тисяч гривень державних коштів

В ході слідства поліцейські встановили, що до складу злочинного угруповання посадовців входили заступник директора одного з департаментів Харківської міської ради, директор та власник приватної фірми - переможця публічних закупівель.

Комерційна структура, відповідно до умов договору, проводила роботи з освітлення багатоповерхових житлових будинків Харкова за рахунок коштів місцевого бюджету.

З метою власного збагачення зловмисник розробили «схему» з їх розкрадання та привласнення. Чиновник вносив завідомо неправдиві відомості до офіційних документів щодо обсягів та вартості поставлених матеріалів та виконаних робіт з освітлення багатоквартирних житлових будинків міста. Сума завданих державі збитків склала понад 800 тисяч гривень.
Наразі заступникові директора департаменту Харківської міської ради, директору фірми та її фактичному власникові повідомлено про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии