Поліцейські та військові обговорили шляхи протидії потраплянню наркотиків в армійські підрозділи

0 360

Попередження незаконного обігу наркотиків в армії стало темою обговорення на робочій нараді між представниками Національної поліції та Збройних Сил України. У зустрічі взяли участь керівництво Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції, представники Міністерства оборони та Міністерства охорони здоровʼя України.

Під час зустрічі учасники зазначили, що потрібно активізувати обмін інформацією між поліцією та Збройними Силами щодо протиправної діяльності наркоділків.

Поліцейські та військові обговорили шляхи протидії потраплянню наркотиків в армійські підрозділи


Очільник Військової служби правопорядку у Збройних Силах України Ігор Криштун зазначив, що наркотикам не місце там, де несуть службу озброєнні люди.«І сьогоднішня зустріч – це шлях на упередження спроб наркоділків поширювати сферу свого впливу на Збройні Сили України»,- сказав Ігор Криштун.

Під час наради поліцейські та військовослужбовці обговорили шляхи взаємодії відомств у протидії наркозлочинам, а також профілактики наркозалежності, зокрема, серед військовослужбовців, за світовими стандартами.

Керівник Центру психічного здоровʼя і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України Сергій Шум поінформував учасників наради про нормотворчі ініціативи, які здійснює Мінохорони здоровʼя для належного відстеження змін наркоситуації в Україні та попередження її загострення. Крім того, Сергій Шум ознайомив присутніх з правовою основою запобігання фактам зловживання наркозасобами представниками окремих професійних груп.Начальник Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Андрій Кіхтенко наголосив на необхідності розроблення механізму взаємодії різних структур, зокрема - правоохоронних, у виявленні та ліквідації каналів потрапляння наркотиків до потенційних споживачів. Особливо важливо розробити механізм протидії наркоділкам, які намагаються налагодити канали надходження наркотиків до армійських підрозділів.«Спільне завдання поліції та Збройних Сил - розробити чіткий механізм виявлення та недопущення надходження наркотичних засобів до військових»,- зазначив Андрій Кіхтенко.

Учасники наради окреслили першочергові кроки, які необхідно здійснити на відомчому та урядовому рівнях для превенції наркозлочинності та немедичного вживання наркотиків серед представників Збройних Сил України.
Департамент протидії наркозлочинності

Національної поліції України


Новости Киева

Похожие новости

Добавить комментарий

Публикации