У кримінальному провадженні за фактом вбивства Павла Шеремета проведено слідчий експеримент

0 100

Також заплановано та проводиться ряд слідчих дій для повного та неупередженого розслідування обставин учинення злочину.

Зокрема Головним слідчим управлінням Національної поліції України в кримінальному провадженні, у тому числі на виконання клопотань захисників Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка, було заплановано проведення у ніч на 3 січня 2020 року слідчих експериментів із підозрюваними.

У зв’язку зі складністю вказаних слідчих дій та з метою забезпечення охорони правопорядку під час їх проведення було задіяно значну кількість особового складу Головного управління Національної поліції в місті Києві.

Про проведення слідчих експериментів також завчасно поінформовано захисників трьох підозрюваних. Однак свою участь у проведенні слідчих експериментів підтвердив лише адвокат підозрюваної Юлії Кузьменко.

У той же час слідчі Нацполіції з метою забезпечення Андрію Антоненку права на захист і проведення раніше запланованої невідкладної слідчої дії до участі у слідчому експерименті залучили адвоката центру з надання безоплатної правової допомоги.

Відтак у ніч на 3 січня 2020 року з підозрюваною Юлією Кузьменко та її захисником Владиславом Добошем проведено слідчий експеримент: будь-яких скарг, заяв і клопотань про порушення під час слідчої дії від них не надходило.

У той же час підозрюваний Андрій Антоненко від проведення слідчого експерименту відмовився, мотивуючи свою відмову відсутністю його захисників. Однак після залучення для захисту його прав захисника з центру з надання безоплатної правової допомоги на місце проведення слідчих дій таки прибув адвокат підозрюваного, який у категоричній формі відмовився від проведення слідчого експерименту. При цьому він почав перешкоджати проведенню слідчої дії з Юлією Кузьменко: усе це зафіксовано на відеозаписі слідчого експерименту.

Разом з тим підозрювана Яна Дугарь від дачі показань та проведення слідчого експерименту взагалі відмовилася.


Новости Киева

Похожие новости

Добавить комментарий

Публикации