У Вінниці внутрішня безпека поліції викрила групу наркодилерів

0 235

Серед причетних до незаконного обігу наркотиків виявився колишній співробітник поліції та діючий військовослужбовець ЗСУ. Під час обшуків у зловмисників виявлено психотропні речовини та наркотичні засоби.

У Вінниці внутрішня безпека поліції викрила групу наркодилерів


Інформація про осіб, які займалися розповсюдженням психотропної речовини – амфетаміну – була отримана працівниками Вінницького управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ. Після перевірки оперативники встановили, що до незаконного обігу наркотиків причетні 31-річний військовослужбовець військової частини, колишній співробітник Управління патрульної поліції області та цивільні мешканці Вінниці.

За матеріалами внутрішньої безпеки НПУ військовою прокуратурою було розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, яке згодом передано до ТУ ДБР, розташованого у місті Хмельницькому.

Встановлено, що 24-річний колишній співробітник поліції купував наркотики як для власного вжитку, так і для збуту серед кола своїх знайомих.

Правоохоронці провели кілька оперативних закупівель наркотиків та направили на експертизу. За її висновком придбана речовина є амфетаміном.


Після чергової оперативної закупки психотропної речовини підозрюваного затримали.

Спільними діями працівників Вінницького УДВБ НПУ, військової прокуратури та ТУ ДБР проведено санкціоновані обшуки за місцем мешкання викритих осіб та в автомобілі одного з них. Під час заходів виявлено і вилучено сліп-пакети з порошкоподібною речовиною білого та рожевого кольору (попередньо - амфетамін та метамфетамін), марихуану, ваги, пристрої для вживання наркотиків та їх виготовлення, мобільні телефони, банківські картки. В одного з ділків виявлено револьвер та посвідчення члена громадського формування.На теперішній час військовому оголошено підозру та затримано в порядку ст.208 КПК України. Готуються процесуальні матеріали по іншим учасникам кримінального провадження. Подано клопотання до суду про обрання зловмисникам запобіжного заходу. Їм загрожує позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Департамент внутрішньої безпеки

Національної поліції України


Новости Киева

Похожие новости

Добавить комментарий

Публикации