Як вибрати гідравлічний молот
adminekiev 05-июл, 15:27 193 Новости УкраиныГідравлічні молоти або ще їх називають гідромолоти, стають все розумнішими і спрямовуються в майбутнє . Закон про інвестиції в інфраструктуру та робочі місця (IIJA) має принести багато роботи для гідромолотів, оскільки вони руйнуватимуть старі мости з порушеною структурою, руйнуватимуть застаріле дорожнє покриття та розчищатимуть старе для нового будівництва. Максимізація продуктивності гідромолота для цих проектів починається з правильного підбору пари молота, носія та сфери застосування.
Як підібрати гідромолот
Правильний підбір гідромолота для конкретної роботи – це збалансоване поєднання кількох факторів. Основними параметрами машини для підбору гідромолота до його носія є робоча вага машини, характеристики гідравлічного потоку - робочий тиск, витрата гідравлічного потоку, витрата допоміжного потоку, загальна вантажопідйомність та геометрія конструкції стріли носія, всі з яких роблять внесок у стабільність роботи.
Виробники вимикачів та таблиці сумісності комплектуючих надають ряд механічних та експлуатаційних вимог, доведених для ефективного сполучення носіїв певного розміру з різними вимикачами.Ці таблиці є гарною відправною точкою і є перевіреною основою, на яку можна накласти інші міркування, такі як тип матеріалу, тимчасові обмеження та бюджет підрядника.
"Правильний підбір молота до наявного носія має вирішальне значення для оптимізації ефективності та захисту обладнання підрядника", - каже Джо Тедеско, президент компанії Gorilla Hammers/Tech Hydraulics. Тедеско каже, що вибір відповідного молота для конкретної роботи починається з розміру носія та його продуктивності по маслу.
"Ключем до вибору відповідного молота для машини є перевірка за допомогою витратоміра, щоб переконатися, що тиск гідравлічного потоку відповідає можливостям молотів", - каже Тедеско.
"Щоб максимально продовжити термін служби та ефективність гідромолота при мінімальному навантаженні на гідравлічну систему, носій має бути налаштований на подачу олії до гідромолоту в потрібному обсязі, під потрібним тиском і без перевищення обмежень протитиску молота".
"Занадто велика кількість олії чи тиску призведе до перевищення швидкості молота, що скоротить термін служби ущільнень та може призвести до пошкодження внутрішніх компонентів", - каже він. "Неправильно встановлений скидання або надмірний протитиск можуть призвести до перегріву гідромолота і передачі тепла в гідравлічну систему носія. Занадто малий потік масла знижує ударну потужність гідромолота. Крім того, занадто малий потік масла не забезпечує необхідну мастильну плівку між внутрішніми рухомими частинами і призводить ".
ТД Технокомплект: навісне обладнання та ковші tehno-komplekt.com.