Поліцейська Черкащини: Історія сильної жінки та ніжної матусі

Ця історія про сучасну жінку, яка є не тільки люблячою матір’ю, доброю господинею, але й справжнім професіоналом своєї справи. Тим більше, якщо ця справа стосується роботи в поліції.

Підполковник поліції Тетяна Бондаренко. В органах внутрішніх справ та в поліції працює понад 20 років.
Поліцейська Черкащини: Історія сильної жінки та ніжної матусі


– Я народилася у звичайній родині, нас у батьків троє. Зі шкільних років мріяла стати військовою, але на той час, дівчат в армію не брали, тому обрала інший шлях до здійснення своєї мрії – це вступ до Харківського Національного університету внутрішніх справ. Не дивлячись на велике бажання та серйозну підготовку до іспитів, травма внесла свої корективи, - каже Тетяна.



Щоб не чекати ще рік дівчина повертається у Черкаси та вступає до Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу, де отримує спеціальність «Правознавство».



Але дитяча мрія служити та захищати не залишає думки молодої дівчини.

– У 2000 році закінчивши коледж я прийшла до обласного Главку влаштовуватись на роботу, за мною закріпили кадрового працівника, розповіли, які документи потрібно зібрати та згодом запропонували посаду державного службовця в міграційній службі й лише у 2009 році я одягнула погони, - згадує Тетяна Бондаренко.



Додає, що за той час змінила декілька служб. Працювала на керівних посадах, аж поки на початку 2021 року не оголосили конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління головної інспекції.


– Я сприйняла це, як черговий виклик для себе, враховуючи те, що із всіх охочих я була єдиною жінкою, - зазначила поліцейська.



Сьогодні підполковник поліції Тетяна Бондаренко обіймає посаду начальника управління головної інспекції ГУНП в Черкаській області. Але на передодні Дня захисників та захисниць емоційно розповідає про свою ротацію в зону АТО.


– Коли у 2014 році розпочалася війна й оголосили про формування зведеного загону правоохоронців, я двічі просилася і тільки з третього разу, начальник мене відпустив. Службу несли на рівні з чоловіками, вдягнули бронежилет отримали зброю і пішли заступати на блок-пост. Про те, що я поїхала в зону АТО рідні не знали, вони думали, що я у відряджені, - розповідає жінка.



За бездоганну та сумлінну службу, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків неодноразово нагороджувалася подяками й почесними грамотами ГУНП України в Черкаській області. Отримала почесну грамоту від Кабінету Міністрів України «За високу професійну майстерність, ініціативу та наполегливість», нагрудний знак «Найкращий працівник МВС України» із занесенням на Дошку пошани МВС України.



Але робота в правоохоронних органах, зазначає підполковник поліції, ніколи не заважала їй відчувати себе жінкою. В родині Тетяни підростає син з яким вона проводить кожну вільну хвилину.


Це лише один із прикладів цілеспрямованої, сильної жінки, жінки-захисниці, яка на рівні з чоловіками виконує це нелегке завдання — служити та захищати.



Зі святом Вас дорогі захисники й захисниці!

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии