На Черкащині стартував проект «Поліцейський офіцер громади»

В його рамках 32 територіальних громади уклали Меморандум про співпрацю з поліцією. Відтак Черкаська область стала третім регіоном, де впроваджується новий формат роботи поліцейського офіцера, який відтепер житиме та працюватиме в об’єднаній територіальній громаді та опікуватиметься виключно безпекою і захистом цієї громади. Про це сьогодні, 29 липня, повідомив заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич під час презентації проекту у Черкасах.

На Черкащині стартував проект «Поліцейський офіцер громади»


Захід відбувся за участі начальника поліції в Черкаській області Валерія Лютого, представника міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування ICITAP Тіма Яновіка, а також голів об’єднаних територіальних громад та сільських і селищних рад.



«Проект Поліцейський офіцер громади в першу чергу спрямований на надання якісних поліцейських послуг у населених пунктах, що полягає не лише у реагуванні на вчинені правопорушення та складанні адмінпротоколів, а й виявленні проблем та потреб громадян і реагуванні на них в межах своєї компетенції. Поліцейський має буди частиною громади та перебувати на постійному зв’язку із мешканцями населеного пункту та допомагати їм», - зазначив Олександр Фацевич.



Дніпропетровська області стала першою, в якій було запроваджено проект «Поліцейський офіцер громади». Під час заходу представник поліції в Дніпропетровській області Дарія Полич розповіла про досвід впровадження проекту на Дніпропетровщині, який стартував в листопаді минулого року.



Також на заході своїм досвідом впровадженого проекту поділились і Голова Гречаноподівської територіальної громади Дніпропетровської області та поліцейський офіцер цієї громади. У своїх виступах вони розповіли про співпрацю, взаємодію та етапи реалізації проекту, процес навчання та організацію служби.

Реалізація даного проекту стала можливою завдяки співпраці Національної поліції України та міжнародних партнерів, які надають свою підтримку у процесі реформування поліції.



Представник міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування ICITAP Тім Яновік наголосив, що основною метою Проекту – є створення відкритості між поліцією та громадою.



«Важливим та бажаним результатом цього проекту є не лише забезпечення надання поліцейських послуг у всіх виключно територіальних громадах, але й взаємодія та постійного спілкування з громадою», - сказав Тім Яновік.

Відтак в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» 32 територіальні громади уклали Меморандум про співпрацю з поліцією.

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии