Традиції та заборони 6 листопада: кому допомагає та на які дива спроможна ікона «Всіх скорботних Радість»
fakty 06-ноя, 09:00 193 Новости Украины6 листопада у православних день загального поминання померлих, який ще називають Дмитрієвою суботою.
Цього дня також вшановують чудотворну ікону «Всіх скорботних Радість». На іконі зображена Богоматір у сяйві мандорли, оточена болючими та виснаженими людьми та ангелами, які здійснюють благодіяння від її імені.
Свою історію ікона веде із 17 століття. Перше диво, пов'язане з нею, сталося у 1688 році, коли зцілилася сестра патріарха Йоакима.
До цієї ікони звертаються по допомогу люди, котрі втратили надію стати щасливими. Просять у неї про допомогу хворі, знедолені, вдови, сироти, пригнічені та мученики.
Перед іконою моляться про здоров'я, фізичне зцілення, просять душевного спокою, поради у складних життєвих ситуаціях, допомоги у роботі.
Перед молитвою потрібно попросити у Богородиці прощення за всі гріхи. Не можна звинувачувати небеса за те, що сталося з людиною, треба сподіватися на Божу допомогу.
Не можна також втрачати віру та опускати руки.
Молитва
О, Пресвята і преблагословенна Діво, Владичице Богородице! Споглянь милостивим Твоїм оком на нас, що стоїмо перед святою іконою Твоєю і з розчуленням молимось Тобі; виведи нас із глибини гріховної, просвіти розум наш, затьмарений пристрастями, вилікуй рани душ і тіл наших. Бо ми не маємо іншої допомоги, не маємо іншої надії, тільки Тебе, Владичице. Ти знаєш усю неміч і гріхи наші, до Тебе вдаємося і взиваємо: не позбав нас Твоєї небесної помочі, але заступайся за нас завжди і Твоїм невимовним милосердям і щедротами спаси і помилуй нас, що гинемо. Даруй нам виправлення гріховного життя нашого і позбав нас від скорбот, бід і хвороб, від несподіваної смерті, пекла і вічної муки. Ти бо, Царице і Владичице, скора Помічниця і Заступниця всім, хто вдається до Тебе, Ти надійне пристановище грішників, що каються. Подай же нам, Преблага і Всенепорочна Діво, християнський кінець життя нашого, мирний і безгрішний, і сподоби нас Твоїм заступництвом оселитися в оселях небесних, де безперестанно лунає голос тих, що святкують і радістю прославляють Пресвяту Тройцю, Отця і Сина і Святого Духа, нині, і повсякчас, і навіки-віків. Амінь.
У листопаді є ще кілька важливих церковних свят. Так, 21 листопада — Собор Архістратига Михайла (Михайлів день), а 27 листопада — день пам'яті апостола Пилипа, за яким почнеться Різдвяний пост, який ще називають Пилиповим постом. Сообщает fakty.ua
Новости по теме
{related-news}