Українцям компенсують гроші: хто може вимагати фінансову допомогу

Понад 80 тисяч українських сімей виявили готовність допомагати тим, хто опинився в скрутній ситуації. Ці сім'ї відкрили свої серця та двері для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які були змушені покинути свої домівки через війну. Тож за це держава підготувала для них фінансовий бонус.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Внимание! У Вас нет прав для просмотра скрытого текста.


Одним із способів, яким держава виявляє свою підтримку власникам житла, які приймають ВПО, є надання компенсації за комунальні послуги. Ця допомога призначена для зменшення фінансового тягаря, який несуть господарства, розмістивши переселенців. Основні види послуг, які покриває компенсація, включають електроенергію, газ, водопостачання та опалення.
Українцям компенсують гроші: хто може вимагати фінансову допомогу

ВПО виплати
Процес отримання компенсації нескладний, але вимагає деяких формальностей:
Сповіщення місцевої адміністрації. Власникам житла необхідно негайно повідомити місцеву адміністрацію про те, що вони приймають ВПО у своїй домівці. Це можна зробити як у паперовій, так і у електронній формі, додаючи копії відповідних документів.
Подання заяви на компенсацію. Заява на отримання компенсації повинна бути подана у відповідний відділ місцевої адміністрації з першого по п'яте число місяця, наступного за звітним. У заяві необхідно вказати всі необхідні дані та додати копії документів, що підтверджують заселення ВПО та банківські реквізити для переказу коштів.
Однак, важливо пам'ятати, що місцева адміністрація залишає за собою право перевіряти надані відомості. Це включає організацію виїздів за адресами розміщення внутрішньо переміщених осіб та вимогу пред'явлення документів, що підтверджують відсутність родинних зв'язків між власником житла та переселенцями. Сообщает znaj.ua

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии