Обприскувач причіпний: технічний стан перед використанням

Обприскувачі до трактора – важливий інструмент для збільшення врожайності та ефективності боротьби зі шкідниками, хворобами рослин. Однак перш ніж вивести агрегат в поле, необхідно перевірити його технічний стан, щоб уникнути погіршення якості рослин, а також небезпеки для людей, тварин, водойм.

Обприскувачі причіпні, зокрема їх окремі компоненти потрібно регулярно перевіряти:

  • шланги, рукави на наявність потріскувань та зношеності;
  • робочий розчин в резервуарі, рівень води має відповідати рекомендованій нормі;
  • фільтри почистіть або замініть якщо є така необхідність;
  • розпилювачі, зношені або пошкоджені запчастини замініть;
  • насос та його робота без перешкод і з достатньою силою;
  • клапани та регулятори налаштовані відповідно до потреб кожної конкретної ділянки;
  • насадки, упевніться, що підходять конкретному робочому розчину.

Причіпні обприскувачі, а точніше їх металеві компоненти (з’єднання), варто регулярно змащувати мастилом. Далі зверніть увагу чи пошкоджений корпус, за можливості розберіть механізм для перевірки розривів у шлангах. Зрозуміло, що будь-які, навіть незначні дефекти, важливо усувати до початку роботи. 

Окремо варто наголосити на фільтрах, їх є кілька: вхідні, внутрішні та вихідні. Вони забезпечують якісне змішування розчинів та захист від забруднень. Перед кожним використанням, перевіряйте фільтри, очищайте грязюку. Оприскувач до трактора може вийти із ладу, коли у форсунки, шланги, фільтри потрапляє бруд. 

Використовуйте манометр та гідростатичний випробувач, щоб перевірити наявність протікань в насосі. Бак та додаткові резервуари (ємність для змішування, міксер тощо) повинні бути чистими без корозії. 

Дотримуйтеся рекомендацій виробників, причіпний обприскувач важливо перевіряти перед і після обробки сільськогосподарських культур. Промивайте резервуари, особливо якщо використовуєте різні типи хімікатів. Тримайте обприскувач для трактора в чистоті, під час простою краще ховати техніку подалі від сонця та дощу. 

Причіпні обприскувачі потребують регулярної діагностики, особливо після завершення сезону. Щоб знайти приховані дефекти, провести заміну запчастин краще звернутися до спеціалістів. Всі ці заходи та рекомендації гарантують ефективність роботи техніки і збільшують термін експлуатації. 

Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/priczepnye-opryskivateli/


Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии