У столичному главку поліції  відбулась відеонарада з питань реагування на факти домашнього насильства в умовах карантину

Поліцейські разом із представниками інших служб у сфері запобігання та протидії домашньому насильству обговорили механізм взаємодії та спільний алгоритм дії при зверненні осіб, які постраждали від домашнього насильства.

За ініціативи керівництва Головного управління Національної поліції у м. Києві, відбулась дистанційна відеонарада за участі представників служб та організацій у сфері протидії домашньому насильству та насильству за ознаками статті. Під час зустрічі в режимі відеоконференції учасники розглянули питання взаємодії між службами та алгоритм дії всіх суб’єктів в умовах карантинних заходів.

У столичному главку поліції  відбулась відеонарада з питань реагування на факти домашнього насильства в умовах карантину


Заступник начальника Головного управління Національної поліції у м. Києві Руслан Кузьменко зазначив, що поліцейські у повній мірі виконують поставлені задачі та контролюють дотримання громадянами протиепідемічних обмежень. Мобільні групи, які спеціально створені для реагування на факти домашнього насильства, повністю забезпечені засобами індивідуального захисту:

«За час карантину значного зростання кількості викликів на домашнє насильство не зафіксовано. Зараз основні зусилля мобільних груп спрямовані на відвідування сімей, які перебувають на профобліку, аби провести з ними профілактичну роботу та не допустити вчинення таких фактів у майбутньому. Ми маємо чіткий план дій, який намагаємось максимально ефективно виконувати. Ситуація контрольована та стабільна».



Крім того, Національною поліцією України розроблені та розповсюджуються спеціальні інформаційні буклети, в яких зазначено, як громадянам захистити себе та членів родини в умовах карантину від домашнього насильства.



Повідомити про злочин можна, зателефонувавши на безкоштовну національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства 0 800 500 335 (для стаціонарних телефонів) та 116 123 (для мобільних телефонів), безкоштовну «гарячу» лінію для жертв домашнього насильства 15 - 47 (цілодобово) та отримати безоплатну правову допомогу за номером 0 800 213 103 (цілодобово) або за телефоном 102.




Відділ комунікації поліції Києва

Анастасія Костюченко

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии