На Житомирщині правоохоронці перекрили міжрегіональний канал розповсюдження метадону

19 листопада поліцейські Коростишівського ВП та Головного управління НП спільно зі співробітниками підрозділу «К» УСБУ області та під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури провели 11 санкціонованих обшуків у членів міжрегіонального злочинного угрупування. Зловмисники займалися поширенням наркотиків. У результаті затримано 5 осіб, серед яких організатор банди. За наявною інформацією, сума прибутку від їх «діяльності» склала близько двох мільйонів гривень.

Слідчо-розшукові заходи проводились у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, на території Житомирської та Київської областей. До їх проведення були залучені оперативники Коростишівського відділу та кримінальної поліції ГУНП, спецпризначенці роти поліції особливого призначення та кінологи главку області, а також співробітники міжрайонного відділу, підрозділу «К» та спецпідрозділу «Альфа» УСБУ.

На Житомирщині правоохоронці перекрили міжрегіональний канал розповсюдження метадону


Під час досудового розслідування було встановлено, що житель Київщини організував злочинний бізнес, до якого залучив ще чотирьох чоловіків – посередників та безпосередніх збувачів. Члени групи займалися поширенням на території обох регіонів, переважно, метадону. Однак іноді й іншими наркотичними засобами, у тому числі рослинного походження.

Так, під час обшуків за місцями їх проживання було вилучено десятки мобільних телефонів, гроші, флешкарти, жорсткі диски, мішки та пакети з наркотичною сировиною, кілька десятків пакунків із залишками кристалічної речовини, скляні та полімерні ємності із слідами характерних нашарувань, облікову документацію, банківські картки, sim-карти, електродетонатор, ваги та автомобілі «Volkswagen Touareg», ВАЗ -217030 тощо.



- Під час проведення слідчо-розшукових заходів ми задокументували кілька фактів продажу затриманими наркотичних засобів, у тому числі особливо небезпечного метадону, - розповів начальник Коростишівського ВП Дмитро Гаращенко. – За наявною у нас інформацією, група діяла упродовж року і прибуток від поширення наркотичних засобів склав близько двох мільйонів гривень.



19 листопада поліцейські затримали п’ятьох найактивніших членів угрупування у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Санкція частини 2 статті 307 (Крадіжка) передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конффіскацією майна.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Новости по теме

{related-news}

Комментарии (0)

добавить комментарий

Добавить комментарий

показать все комментарии